close
تبلیغات در اینترنت
عشق بازی با همسر
loading...

هنر زندگی | مشاوره روانشناسی هنر زندگی

عشقبازی یا به عبارتی معاشقه با همسر یکی از موثرترین راه های ایجاد گرمی و لذت در روابط زناشویی است. عشق بازیمقدمه یک رابطه جنسی خوب محسوب می شود. علت اصلی اکثر مشکلات جنسی که زوجین از آن شکایت دارند نداشتن معاشقه و یا کافی نبودن رابطه پیش از دخول است. پایین آمدن کیفیت رابطه جنسی بر دیگر سطوح ارتباطی زوجین تاثیر منفی گذاشته و می تواند ازدواج آن ها را به خطر بیاندازد. کم نیستند زوجینی که به دلیل نامناسب بودن کیفیت رابطه جنسی درخواست طلاق داده و یا به سمت روابط فرازناشویی پیش می روند. در نظر…

عشق بازی با همسر

هنر زندگی بازدید : 0 دوشنبه 10 دي 1397 نظرات ()

عشقبازی یا به عبارتی معاشقه با همسر یکی از موثرترین راه های ایجاد گرمی و لذت در روابط زناشویی است. عشق بازیمقدمه یک رابطه جنسی خوب محسوب می شود. علت اصلی اکثر مشکلات جنسی که زوجین از آن شکایت دارند نداشتن معاشقه و یا کافی نبودن رابطه پیش از دخول است. پایین آمدن کیفیت رابطه جنسی بر دیگر سطوح ارتباطی زوجین تاثیر منفی گذاشته و می تواند ازدواج آن ها را به خطر بیاندازد. کم نیستند زوجینی که به دلیل نامناسب بودن کیفیت رابطه جنسی درخواست طلاق داده و یا به سمت روابط فرازناشویی پیش می روند. در نظر داشته باشید که همیشه عشقبازی به یک رابطه جنسی ختم نمی شود. اما انجام این عمل در بهبود و استحکام روابط زوجین بی تاثیر نیست. شما می توانید ازمشاوره جنسی نیز برای بالا بردن کیفیت رابطه تان استفاده کنید.

 

برای دریافت مشاوره در  زمینه عشقبازی با همسر می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

 

عشقبازی با کیفیت از چه ویژگی هایی برخوردار است؟

عشقبازی مهارتی است که دو طرف باید در بالا بردن کیفیت آن تلاش کنند. اغلب افراد می پندارند در رابطه جنسی کسی بهتر از آن ها عمل نمی کند و اگر مشکلی در رابطه وجود دارد از جانب آن ها نیست. نادیده گرفتن برخی عوامل کوچک گاهی منجر به ناراحتی طرف مقابل می شود. شاید مواردی که در ادامه مطرح کرده ایم برایتان ساده و پیش پا افتاده بیاید. اگر لذت جنسی رابطه شما رضایت بخش نیست بهتر است یک بار دیگر موارد زیر را مرور کرده و مطمئن شوید که آن ها را رعایت می کنید.

مکان مناسب و متفاوت

برای بهبود کیفیت رابطه و عشقبازی با کیفیت، همواره از مکان های متنوع استقبال کرده و آن ها را آماده کنید. اگر همیشه برای عشقبازی و پیش نوازی های تان از اتاق خواب استفاده می کنید، زمان آن رسیده تا تا جایی به غیر از آن را برای معاشقه در نظر بگیرید. ایجاد تنوع در مکان و زمان می تواند در بهبود کیفیت رابطه تاثیر زیادی بگذارد.

نظافت و آراستگی و تاثیر شگرف آن در معاشقه

از نکات ضروری و خیلی پر اهمیت درمعاشقه ها، رعایت نظافت و آراستگی شخصی است که در بالا بردن کیفیت عشق بازی اثر بسیار زیادی می گذارد. استحمام روزانه و پوشیدن لباس مناسب، استفاده از عطر، اصلاح موهای زائد، رعایت بهداشت دهان و دندان و ... می تواند در بالا بردن کیفیت عشقبازی کمک زیادی کند.

نوازش چشمی و نگاه محبت آمیز

نگاه محبت آمیز به همسر و پیدا کردن زبان نگاه همسر، بدون اینکه کلامی بین شما رد و بدل شود، از مهارت هایی است که به مرور زمان در شما به وجود خواهد آمد. همیشه صحبت کردن و گفت گو تاثیرگذار نیست. گاهی یک نگاه تاثیر گذار و محبت آمیز می تواند جای کلام را تا حد زیادی بگیرد. نوع نگاه و کیفیت آن، در بالا بردن کیفیت رابطه و عشقبازی با همسر موثر است.

کلام محبت آمیز

همسر شما باید باور کند که مهم ترین فرد زندگی شماست. نوازش کلامی را بیش از پیش در خود تقویت کنید. شما باید محبت و میزان علاقه تان را به زبان بیاورید. مهارت کلامی و نوازشگری ها، باید در بیرون از اتاق خواب و حتی فضای غیر خصوصی هم رعایت شود. فرایندی که در ذهن زنان می گذرد تا به یک رابطه جنسی خوب ختم شود در مقایسه با مردان طولانی تر است. زنان بیش از مردان به باور محبوبیت خود نزد همسرشان اهمیت می دهند. اما فراموش نکنید زنان نیز باید علاقه خود را به زبان بیاورند، مردان نیز نیاز به شنیدن کلام محبت آمیز دارند.

لمس بدن همسر و انجام ماساژ جنسی

بعضی از مردان با بدن همسر خود مانند یک شئ برخورد کرده و هیچ گونه ظرافتی در طرز برخورد آنها با همسرشان دیده نمی شود. اما ماساژ همسر می تواند مانند یک معجزه در برانگیختگی و در بالا بردن میزان انگیزش عمل کند. اگر همسر شما، سرد مزاج بوده و یا هیچ وقت تمایلی به برقراری رابطه جنسی از خود نشان نمی دهد، می توانید با لمس نقاط حساس بدن او و انجام ماساژ جنسی جذاب، او را برانگیخته کرده و شور و هیجان جنسی را در او دو چندان کنید. لمس کردن نه تنها در کیفیت رابطه جنسی تاثیر بسیار زیادی دارد، بلکه می تواند این موضوع را به همسرتان القا کند که چقدر خارج از مسائل جنسی متوجه او و سلایق اش هستید.

تاثیر مهارت بوسیدن در افزایش حس برانگیختگی

بوسیدن می تواند حس تعلق خاطر را در طرف مقابل ایجاد کند. مهارتی که باید در زمان مناسب و شرایط مناسب صورت بپذیرد. ملایمت در انجام امور احساسی و توجه به جسم و روح همسر باعث می شود که بهترین تجربه یک رابطه معاشقه لذت بخش را تجربه کنید.

غافلگیرانه رفتار کردن و بازی با همسر

یک زن باید از بودن با شما لذت برده و به این اطمینان برسد که جسم و روح او هر دو برای شما مهم است. بازی و شوخی در ایجاد حس لذت، هیجان و بالا بردن کیفیت عشقبازی کمک می کند. کاری کنید که همسرتان کاملا در حرکات شما و بازی با نقاط بدنش غافلگیر شود. این غافلگیری برای او جذابیت فوق العاده ای را به دنبال دارد.

 

شناخت نقاط حساس بدن همسر چه تاثیری در کیفیت رابطه خواهد گذاشت؟

با شناسایی نقاط حساس بدن همدیگر، می توانید به همسرتان نشان دهید که چقدر برایتان ارزشمند است. نقاط حساس در زنان شامل سر، گردن، سینه، باسن، کمر، پاها و کشاله ران، گوش و لاله گوش و کلیتوریس می باشد. نقاط حساس آقایان شامل سر، گردن، سینه، بیضه و آلت تناسلی است. با شناسایی هر یک از اندام های حساس بدن یکدیگر می توانید با تحریک به موقع و متناسب با شرایط، لذت بیشتری کسب کرده و معاشقه با کیفیت تری را تجربه کنید. شناخت تفاوت ها دربرانگیختگی جنسی در مردان و زنان باعث بالا رفتن مهارت شما در رابطه جنسی می شود.

 

تاثیر رابطه خشک و غیر منعطف بر روی معاشقه

رابطه خشک و به دور از شوخی و ملاطفت در دراز مدت می تواند باعث دلزدگی دو طرف شود. اگر می خواهید از میزان عمر یک رابطه و میزان کیفیت آن کم کنید، کاملا خشک و رسمی رفتار کنید! اما اگر کیفیت رابطه و بالا بردن آن برای شما در اولویت است باید در این زمینه تلاش بیشتری کنید. برای همسرتان بیشتر وقت بگذارید، علایق او را کشف کنید و تلاش کنید یک نوع صمیمیت دوستانه بین شما برقرار شود. اگر با وجود تمام تلاش ها نتوانستید آن طور که انتظار دارید نتیجه بگیرید؛ پس بهتر است از تخصص یک روانشناس در زمینه روابط زناشویی استفاده کنید.

 

پیش قدمی زن و تاثیر آن در معاشقه

تصور رایج بین عموم مردم این است که زن نباید در معاشقه و روابط جنسی پیش قدم شود. چون حیا و شرمی که در او وجود دارد، معمولا مانع این موضوع می شود. اگر باور شما هم بر این است که شوهر شما باید شروع کننده رابطه جنسی باشد، پس در آینده در انتظار از هم پاشیدگی زندگی مشترک خود باشید. پیش قدم بودن زن نه تنها در استحکام روابط تاثیر زیادی خواهد گذاشت، بلکه مرد نیز متوجه می شود که او تنها کسی نیست که تمایل به برقراری رابطه جنسی دارد و آن قدر برای همسرش جذاب هست که اگر خودش پیش قدم نشد خانم باز هم میل به برقراری رابطه جنسی دارد. 

 

نکات مهم

1- متخصصان و مشاوران جنسی با تحقیق و بررسی به این نتیجه رسیده اند که بسیاری از خانم ها از طریق دخول به ارگاسم نرسیده و تنها از طریق تحریک کلیتوریس به ارگاسم می رسند. نسبت به شیوه لذت بردن زن و رسیدن به ارگاسم در او حساس باشید. مقاله چگونه یک زن را به اوج لذت برسانیم را مطالعه کنید.

2- حتی رژیم غذایی در کیفیت عشق بازی تاثیر دارد. مصرف هر گونه ماده انرژی زا، الکل، شکر و کافئین می تواند اثر مخربی در کیفیت رابطه و عشق بازی بگذارد. همچنین مصرف غذاهای آماده و خوراکی های کنسروی در سلامت زوجین اثر منفی داشته و بر کیفیت معاشقه را پایین می آورد.

 

برای دریافت مشاوره در زمینه عشقبازی با همسر  می توانید با مشاوران مرکز مشاوره روانشناسی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 9099075228 و از تهران با شماره 9092305265 تماس بگیرید.

خدمات مرکز مشاوره تلفنی خانواده هنر زندگی

 

  مرکز مشاوره روانشناسی تلفنی خانواده هنر زندگی با بهره مندی از کادر مجرب خدمات خود در زمینه مشاوره تلفنی خانواده با موضوعاتی شامل مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوستی دختر و پسر،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوستی‌های پیش از ازدواج،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره دوران نامزدی، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره اعتیاد، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره همسریابی مشاوره خانواده تلفنی با موضوع مشاوره ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره قبل از ازدواج، مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره زندگی مشترک،  مشاوره تلفنی خانواده با موضوع مشاوره جنسی

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

منبع : عشق بازی با همسر

ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
هنر زندگی اولین سامانه مشاوره روانشناسی تخصصی کشور با مجرب ترین مشاوران روانشناسی پاسخگوی سوالات و مشکلات شما در زمینه های مشاوره خانواده ، ازدواج ، طلاق ، تربیت کودک ، جوانان ، مهارت های ارتباطی ، ترک اعتیاد ، مشاوره روانشناسی ، روان درمانی و ... می باشد. به امید زندگی شاد و سالم برای یکایک مردم ایران...
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 957
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 19
 • بازدید امروز : 64
 • باردید دیروز : 49
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 271
 • بازدید ماه : 1,009
 • بازدید سال : 1,009
 • بازدید کلی : 8,673

 • علائم استرس علائم اضطراب افسردگی علائم افسردگی درمان افسردگی مشاوره خانواده مشاوره ازدواج مشاوره جنسی مشاوره کودک مشاوره طلاق مشاوره ترک اعتیاد مشاوره خیانت دارو های ضد افسردگی درمان استرس زود انزالی درمان زود انزالی خود ارضایی خود ارضایی در مردان خود ارضایی در زنان خود ارضایی کودکان مشاوره روانشناسی مشاوره روانشناسی تلفنی اختلال نعوظ درمان بی خوابی درمان اضطراب استرس وسواس فکری درمان وسواس فکری اسکیزوفرنی ترک سیگار افسردگی ملانکولیک مالیخولیا افسردگی پس از زایمان کودک یک ساله از شیر گرفتن کودک افسردگی در کودکان سکس گروهی وسواس روش های صحیح مطالعه کاهش استرس کودکان استرس کودکان ارضا نشدن زنان نحوه رفتار با کودکان بیش فعال بازتاب نوزاد